Tematy

Tematy

Prócz najzwyklejszych informacji ogłaszanych na stronie głównej znajdą się tu także afery i kłótnie, ankiety oraz sondy, a także plotki i donosy. Każdy będzie miał prawo głosowania i wyrażenia swojej własnej opinii.

Dział ten jest poswięcony w 100% naszej garderobie. Pod ten dział można podpiąć m.in. "przegląd garderoby", "must have", "warto/nie warto", "gdzie znaleźć".

W tym dziale znajdzie się wszystko na temat butików w Modolanie. Czyli np. Spoilery, nowości w butikach oraz w świecie projektantek.

Co nie co na temat trendów lub stylu popkultury i o tym jak mają się one do Fashionstyle.pl. Pod tym działem kryje się również ukochana, zwykła "Lekcja stylu"

Jest to dość popularny dział na blogach o tematyce Fashionstyle.pl. Jednak na naszym blogu będą to wywiady wyjątkowe, z pytaniami niekonwencyjnymi oraz nieoklepanymi. 

Nie samym tekstem człowiek żyje, czasem przydają się różnego rodzaju graficzne upiększenia. Na blogu będzie można znaleźć co jakiś czas darmowe nagłówki, tła, awatary, obrazki powitalne i innego rodzaju grafiki, które mogą się przydać.